Vánoční večírek ve znamení společných setkání

Vánoční večírek ve znamení společných setkání

Závěr roku tradičně patří vánočním večírkům. Společnost CREATON South-East Europe pozvala své obchodní partnery na jižní Moravu do Znojma.

Slavnostní večer v historických prostorách pod cihlovými klenbami se nesl ve znamení radosti ze společného setkání. Setkali se zde Češi a Slováci, obchodní partneři i zaměstnanci CREATON South-East Europe, představitelé střešní i fasádní divize.

Československý vánoční večírek si nenechali ujít ani Bálint Tóth, výkonný ředitel CREATON South-East Europe z Maďarska a Cristina Draghici, ředitelka divize fasád EQUITONE z Rumunska.

Úvodní slova patřila Janovi Konštackému, obchodnímu řediteli pro Českou republiku a Evě Kovačovičové, obchodní ředitelce pro Slovensko. V proslovu poděkovali zákazníkům za úspěšnou spolupráci a zaměstnancům za jejich neúnavné nasazení.

Po slavnostním otevření se všichni společně pustili do chutného pohoštění a zábavy při temperamentní cimbálové hudbě Antonína Stehlíka a tanci folklorního souboru Jožky Imricha. Nezapomenutelnou pečeť dodalo večeru vystoupení seskupení La Gioia, které přítomné nadchlo nejen skladbami světové hudební scény, ale také pozoruhodnými úpravami známých českých a slovenských hitů.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.