Řešení pro každého - CREATON

Najděte nejlepší řešení pro vaši střechu

Pro majitele - CREATON

Pro majitele

Nový dům? Renovace střechy? Nabízíme trvanlivé materiály vyrobené z přírodních surovin, které nevyžadují údržbu, s nejdelší zárukou na trhu. Pokud zvolíte kvalitu CREATON, rozhodujete se pro trvanlivost, maximální funkčnost a bezpečnost. Díky přísným testům a pečlivému zkoumání, kterému podrobujeme naše produkty, máme jistotu, že Vám můžeme nabídnout pouze to, co je v současné době z produktů dostupných na trhu nejlepší.
 

Pro architekta - CREATON

Pro architekta

Nový dům? Renovace střechy nebo fasády? Nabízíme trvanlivé materiály vyrobené z přírodních surovin, které nevyžadují údržbu, s nejdelší zárukou na trhu. Pokud zvolíte kvalitu CREATON, rozhodujete se pro trvanlivost, maximální funkčnost a bezpečnost. Díky přísným testům a pečlivému zkoumání, kterému podrobujeme naše produkty, máme jistotu, že Vám můžeme nabídnout pouze to, co je v současné době z produktů dostupných na trhu nejlepší.
 

Pro pokrývače - CREATON

Pro pokrývače

Jste pokrývač nebo realizační firma? Rádi se s Vámi podělíme o naše znalosti a mnohaleté zkušenosti v oboru komplexních řešení pro střechy a střešní systémy.

Využijte naše instalační příručky, montážní návody a specializované školící materiály, díky kterým bude montáž produktů CREATON snadná, rychlá a precizní.

 

Protisněhové systémy - CREATON

Protisněhové systémy

Sortiment hliníkových střešních doplňků zahrnuje také systém ochrany proti sněhu CREATON. Četné komponenty slouží k účinné ochraně před zatížením sněhem a ledem.

Veškerá nabízená řešení jsou dokonale sladěna s povrchem střechy. Díky nim je střecha bezpečná, estetická a vyznačuje se trvale vysokou kvalitou.

Pochůzný systém - CREATON

Pochůzný systém

Pro vstup na střechu byly vyvinuty speciální zabezpečovací systémy CREATON, které se vyznačují protiskluzovým povrchem a jsou ideálně začleněny do konstrukce střechy.

Hliníkové doplňky zajišťují možnost bezpečného vstupu na střechu a provádění údržby.
 

Prostupové tašky - CREATON

Prostupové tašky

Prostupové tašky CREATON zaručují bezpečné připojení pro solární kolektory, anténní stožáry a ventilační potrubí k nosné konstrukci střechy. Jsou vyrobeny z trvanlivé a odolné keramiky, přitom představují estetické řešení. Jsou zcela bezpečné, pokud jde o plánování a provedení montáže různých funkčních doplňků.

Výrobky CREATON

CREATON nabízí nejpestřejší škálu pálených a betonových tašek na trhu, která zahrnuje  více než 240 kombinací barev, povrchových úprav a modelů. To vše je doplněno velkým výběrem originálních střešních doplňků (mimo jiné to jsou prostupové tašky, střešní fólie, hřebenové větrací pásy, atd.).