Tipy pro pokrývače CREATON

Tipy pro pokrývače

Střešní krytiny nesmí pokrývače překvapit při práci, proto CREATON zajišťuje stálou, spolehlivou, léty ověřenou kvalitu a inovativní řešení. Jednotlivé díly, jako jsou střešní tašky, střešní fólie, hřebenové větrací pásy tvoří systémová řešení, díky nimž je střecha nejen krásná, ale také technicky dokonalá.

Tipy pro pokrývače - CREATON

Proč je creaton dobrá volba?

  • Vysoká kvalita

Použité suroviny a nejmodernější výrobní technologie zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich pálených a betonových střešních tašek.

  • Pestrá škála modelů

K dosažení plánovaného efektu nabízíme až 249 kombinací barev, povrchů a modelů pálených a betonových střešních tašek.

  • Kompletní systém

Při použití originálních doplňků CREATON získáte nejen krásnou, ale i technicky dokonalou střešní krytinu.

  • Střešní tašky pro střechy s nízkým sklonem

Některé z nabízených produktů jsou vhodné pro střechy s velmi nízkým sklonem (od 7 stupňů).

  • Možnost posunu střešní tašky

Vysoká tolerance vzdálenosti latí – mnoho modelů tašek CREATON se vyznačuje vysokou možností posunu a díky tomu je možné je optimálně přizpůsobit téměř každému sklonu střešní plochy.


Příručka pro pokrývače CREATON

„Příručka pro pokrývače CREATON“ je publikace určená zejména pokrývačům a realizačním firmám, ale i architektům, stavbyvedoucím, obchodním partnerům CREATON a investorům.

Jejím hlavním cílem je přehledně prezentovat spolehlivé informace a poznatky o správném způsobu montáže keramických a betonových střešních tašek CREATON a sortimentu originálních střešních doplňků.

Veškeré informace obsažené v „Příručce pro pokrývače CREATON“ vycházejí z aktuálního technického stavu produktů nabízených CREATON Polska a ze současných znalostí norem.

Při použití doporučení z „Příručky pro pokrývače CREATON“ je třeba vzít v úvahu možnost různých typů technologických úprav výrobků, zavádění nových řešení v procesu a realizace stavby a také specifičnost dané stavební konstrukce.

Uvedené výkresy ukazují pouze některé příklady konstrukcí. S informacemi je třeba zacházet jako s přehledem a pokaždé ověřit technické údaje použitých výrobků a možnosti jejich použití v souladu s návrhem konstrukčního řeření. Vždy je třeba dodržovat aktuálně platné směrnice a normy.

V případě jakýchkoliv pochybností je třeba konzultace se specialistou v daném oboru.

Příručka pro pokrývače CREATON

„Příručka pro pokrývače CREATON” vydání 2022 - papírová verze (172 stran).

Výrobky CREATON

CREATON nabízí nejpestřejší škálu pálených a betonových tašek na trhu, která zahrnuje  více než 240 kombinací barev, povrchových úprav a modelů. To vše je doplněno velkým výběrem originálních střešních doplňků (mimo jiné to jsou prostupové tašky, střešní fólie, hřebenové větrací pásy, atd.).