Příručka pro pokrývače CREATON

Příručka pro pokrývače CREATON

„Příručka pro pokrývače CREATON“ je publikace určená zejména pokrývačům a realizačním firmám, ale i architektům, stavbyvedoucím, obchodním partnerům CREATON a investorům.

Jejím hlavním cílem je přehledně prezentovat spolehlivé informace a poznatky o správném způsobu montáže keramických a betonových střešních tašek CREATON a sortimentu originálních střešních doplňků.

Veškeré informace obsažené v „Příručce pro pokrývače CREATON“ vycházejí z aktuálního technického stavu produktů nabízených CREATON a ze současných znalostí norem.

Při použití doporučení z „Příručky pro pokrývače CREATON“ je třeba vzít v úvahu možnost různých typů technologických úprav výrobků, zavádění nových řešení v procesu a realizace stavby a také specifičnost dané stavební konstrukce.

Uvedené výkresy ukazují pouze některé příklady konstrukcí. S informacemi je třeba zacházet jako s přehledem a pokaždé ověřit technické údaje použitých výrobků a možnosti jejich použití v souladu s návrhem konstrukčního řeření. Vždy je třeba dodržovat aktuálně platné směrnice a normy.

V případě jakýchkoliv pochybností je třeba konzultace se specialistou v daném oboru.
 

Příručka pro pokrývače CREATON

„Příručka pro pokrývače CREATON” vydání 2024 - papírová verze (168 stran).

Papírová verze „Příručka pro pokrývače CREATON
 

Vážený/á pane/paní,

vyplňte níže uvedený formulář k přijetí marketingového souhlasu a obdržíte papírovou verzi „Příručka pro pokrývače CREATON”

Po odsouhlasení, Vás budeme informovat: o nových produktech, změnách v sortimentu, speciálních kampaních nebo soutěžích na míru Vašim potřebám.

Papírová verze "Příručka pro pokrývače CREATON":

  • papírová forma v praktickém formátu
  • aktuální údaje o produktech CREATON
  • přehledný montážní návod
  • technické nákresy
  • QR kódy odkazující na další informace