Vláknocementové šablony CREATON: klasická elegance

Vláknocementové šablony CREATON: klasická elegance

Moderní šablony CREATON  nejsou výrobkem se špatnou pověstí azbestu, ale kvalitním materiálem na přírodní bázi, který se snadno instaluje. Dnešní vláknocementové šablony lze použít mnoha způsoby k vytvoření střech mnoha různých stylů.

Chcete-li, aby vaše střecha dostala nový vzhled, můžete zvolit jiné šablony či jiný způsob krytí.  Ať už se jedná o šablony CREATON se strukturovaným povrchem či oživení vzhledu pomocí švýcarského krytí. Nechcete-li se však vzdát svojí staré střechy, i když potřebuje renovaci, můžete zvolit i tradiční německé krytí. Francouzské krytí je volbou pro klasicky elegantní budovy, které plně odpovídá zásadám čistoty klasické architektury.

2_12_2

Francouzské krytí: elegance – čistota – estetičnost

Elegantní střechy CREATON v provedení s francouzskými bordurami představují klasickou krásu. Diagonální linie francouzského krytí dodávají střechám krásný a jedinečný vzhled, ale nemají pouze estetickou funkci. Hrají důležitou úlohu rovněž při bezpečnosti střechy při bouřkách. Takto pokrytá střecha představuje kombinaci elegance, ekonomických faktorů a trvanlivosti. To vše umožňuje, aby došlo ke šťastnému protnutí zájmů projektanta, zákazníka i investora.

 

2_3 2_4

Střecha na fasádě v popředí zájmu!

Společnost CREATON je výrobce střešní krytiny s více než 100letou tradicí a vláknocement je materiál, který do moderní architektury rozhodně patří. Společnost CREATON si při výrobě nastavila mnohem přísnější podmínky, než jaké stanovují platné mezinárodní i národní normy, a tyto podmínky jsou i součástí písemné záruky. Vedle 30leté záruky na tento produkt, poskytuje společnost CREATON i 10letou záruku na barevnost a stálost povrchu vláknocementové krytiny a tenkostěnných fasádních obkladů.

 

2_52_6

 

Moderní vláknocementové šablony se vyrábějí nejčastěji v elegantní šedé, ale lze je objednat i ve všech barvách duhy, které na sebe ekologický vláknocement může vzít. V České republice  je vláknocementová střešní krytina dostupná v populárních tradičních barvách jako modročerná, šedá , červená a tmavě hnědá, s hladkým či rastrovaným povrchem věrně připomínající strukturu břidlice .