Střechy pro progresivní majitele

Střechy pro progresivní majitele

Mezi charakteristické prvky moderních rodinných domů patří nízký sklon a čisté linie střechy. Progresivní stavebníci oceňují modely oblíbené keramické tašky CREATON, které jim pomáhají docílit tento efekt. Proto i u nás patří Domino a Futura mezi nejpreferovanější modely.

Hladká maloformátová taška Creaton Domino pomůže docílit elegantní vzhled střechy. Domino v sobě snoubí tradici přírodního stavebního materiálu – pálené tašky – a moderní vzhled bez jakýchkoliv přebytečných stylových prvků. Soustřeďuje se na optimální funkci a hospodárnost pro pokrývače a stavebníka.

Dostupná je ve více barevných provedeních i povrchových úpravách – přírodní červená, měděně červená engoba, vínově červená engoba, šedá engoba, břidlicová engoba, černá matná engoba, břidlicová a černá glazura. Zajímavé kompozice lze dosáhnout použitím této tašky i na rekonstruovaných objektech.

Pro střechy s nízkým sklonem

Velkoformátová pálená taška Creaton Futura přináší na střechu nejen působivý optický efekt, ale zároveň umožňuje konstruovat střechy s nízkým sklonem již od 10° (s doplňkovým opatřením).

Výhodou je i její velký formát, který je aktuálně mimořádně oblíbený pro svou hospodárnost a jednoduchost montáže. Vynikající optický vzhled se dosahuje v celé ploše střechy střídáním měkkých přechodů mezi světlem a stínem v důsledku tvaru tašky.

Taška Futura je dostupná, nejen v základní přírodní červené, ale také v široké nabídce barev včetně povrchové úpravy glazurou a engobou ve vysokém standardu kvality CREATON.

Na funkční vlastnosti obou modelů tašek poskytujeme záruku až 50 let.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.