Podzimní akce na střešní krytinu

Podzimní akce na střešní krytinu

Začněte podzimní stavební sezónu výhodným nákupem. Oblíbené modely keramické střešní krytiny CREATON a kvalitní vláknocementovou krytinu ETERNIT, můžete získat za mimořádně výhodných podmínek do konce září.

Pálenou střešní krytinu od tradičního německého výrobce CREATON a tradiční vláknocementovou krytinu ETERNIT koupíte do 30. září mimořádně výhodně.

Výraznou slevu můžete získat na modely pálené střešní krytiny CREATON: Rapido, Balance, Terra Optima a Domino a na vláknocementovou střešní krytinu ETERNIT Dacora a ETERNIT Baltic.

Akce probíhá v prodejnách stavebnin smluvních partnerů CREATON SEE Kft.

Model Rapido vychází z tradičního tvaru dvojité falcované tašky převedeného do velkého formátu. Bezpečné uchycení tašky zajišťují tři závěsné ozuby. Rapido přesvědčí jak svou kvalitou, tak i cenou – díky spotřebě od 8,1 ks/m2 jde o cenově nejvýhodnější model značky CREATON.

Velkoformátová pálená střešní krytina Balance se vyznačuje charakteristickým vlnitým tvarem. Její výhodou je nejen hospodárnost se spotřebou od 8,4 ks/m², ale díky propracovanému systému vodních drážek je zároveň vhodná i pro použití v nízkých sklonech střech od 12°.

Pálená taška Terra Optima spojuje německou kvalitu a tradici se současnými požadavky na moderní vzhled krytiny. Díky možnosti velkého posuvu v hlavové části až 51 mm, spolu s optimálním formátem se spotřebou od 11,9 ks/m2, tvoří ideální střešní krytinu pro novostavby i rekonstrukce.

Čisté linie modelu keramické střešní krytiny Domino umožní vyniknout křivkám moderních i tradičních střech. Díky spotřebě tašek od 12,4 ks/m² patří mezi hospodárné střešní krytiny. Lze ji použít na novostavbách, ale i při rekonstrukci střechy, již od sklonu 15° (při vodotěsném podstřeší).

Díky své vysoké estetické a funkční hodnotě je vláknocementová krytina ETERNIT oblíbená při rekonstrukcích i novostavbách. Za úvahu stojí především díky své nízké hmotnosti a dobrým zvukověizolačním vlastnostem. Kromě toho oslovuje výrazným vzhledem a ekologičností.

Osobitý charakter každé střechy vyzdvihují různé způsoby krytí vláknocementové maloplošné krytiny ETERNIT Dacora.
Vlnitá vláknocementová střešní krytina ETERNIT Baltic je vhodná pro použití na hospodářských nebo občanských budovách.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.