Nejprodávanější tašky roku 2015

Nejprodávanější tašky roku 2015

Zákazníci si oblíbili keramickou střešní krytinu značky CREATON. Důkazem jejich důvěry je zvýšená poptávka po výrobcích CREATON v roce 2015. Své nezastupitelné místo si v tomto roce udržela i vláknocementová střešní krytina ETERNIT.

Pálená taška CREATON nabízí vysokou kvalitu a moderní design. Německý výrobce se 130letou historií se může pochlubit bohatými zkušenostmi s výrobou pálené krytiny. V roce 2015 významně narostl počet zákazníků, kteří se rozhodli pro značku CREATON.

Mezi nejoblíbenější modely keramické krytiny patřily BALANCE a RAPIDO. Tyto modely spojuje tvar typický pro náš region a také velký formát, který kromě atraktivního vzhledu střechy přináší i úsporu.

Velkoformátová posuvná keramická taška BALANCE s hladkým povrchem patří mezi nejoblíbenější modely ve tvaru klasické vlny v České republice. Zaujme vyvážeností tvaru, proporcemi a hospodárností se spotřebou od 8,4 ks/m2. Díky propracovanému systému vodních drážek je vhodná i pro použití při nízkých sklonech střech od 12°.

Model RAPIDO vychází z netradičního tvaru dvojité falcové tašky, který byl upraven do velkého formátu. Jde o nejhospodárnější model na trhu. RAPIDO přesvědčí jak svou kvalitou, tak i cenou. Díky spotřebě od 8,1 ks/m2 jde o cenově nejvýhodnější model značky CREATON.

Vláknocementová krytina

Díky své vysoké estetické a funkční hodnotě je vláknocementová krytina ETERNIT oblíbená při rekonstrukcích i novostavbách. Za úvahu stojí především díky své nízké hmotnosti a dobrým zvukověizolačním vlastnostem. Kromě toho oslovuje výrazným vzhledem a ekologičností. Další výhodou je možnost využití vláknocementových šablon nejen pro zastřešení budovy, ale i jako originální fasádní obklad.

Osobitý charakter každé střechy vyzdvihují různé způsoby krytí vláknocementové maloplošné krytiny ETERNIT Dacora. ETERNIT Dacora se uplatní jak při novostavbách, tak při rekonstrukcích historických staveb. Je uznávaným a ceněným řešením při obnově střech našich historických památek. Široká nabídka doplňkových formátů navíc umožňuje komplexní provedení střech jakýchkoli tvarů a rozměrů.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.