Kde koupit

Hledáte prodejce, u které můžete zakoupit naše produkty nebo realizační firmu, která by vám provedla pokládku krytiny? Použijte tento pohodlný vyhledávač a nejděte nejbližšího autorizovaného partnera ve vašem okolí.

   Návod na použití

   Pro vyhledávání partnerů použijte tento postup:

   1. Zadejte vaši polohu

   Do políčka Vaše poloha zadejte místo, kde se nacházíte. Místo můžete zadat jako název města, ulice a města nebo jako PSČ. Kromě vyhledání nejbližších partnerů poslouží tento údaj také na propočítání nejbližší cesty k vybranému partnerovi, kterou si můžete zobrazit na mapě (více níže).

   2. Vyberte okruh vyhledávání

   Vyberte okruh vzdálenosti od vaší polohy, ve které chcete zobrazit naše partnery. Takto můžete zvolit užší výběr vyhledávání.

   3. Vyhledejte dostupné partnery

   Kliknutím na tlačítko vyhledat se na mapě zobrazí partneři, kteří se nacházejí ve vybraném okruhu vůči vaší poloze. Kromě jejich polohy na mapě je najdete také v textové podobě pod mapou.

   Kontaktní informace můžete získat kliknutím na pozice na mapě a zároveň také na seznamu pod mapou. Na obou místech naleznete také i odkaz Získej trasu. Po kliknutí na tento odkaz se Vám v novém okně otevře mapa s vyobrazenou trasou z vaší polohy k vybranému partnerovi.

   V případě potíží nás kontaktujte.