Ideální krytina pro zemědělské stavby

Ideální krytina pro zemědělské stavby

Vláknocementová krytina ETERNIT Baltic je díky své vysoké odolnosti ideální pro střechy zemědělských objektů. Vyrábí se v sedmi přírodních barevných odstínech, díky čemuž harmonicky zapadne do venkovského prostředí.

ETERNIT Baltic je vlnitá střešní krytina vyrobena z přírodního a ekologického materiálu – vláknocementu. Díky nízké plošné hmotnosti do 15 kg/m2 nezatěžuje střešní konstrukci. Má vysokou pevnost, je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Určená je na střechy se sklonem již od 7°.

Mezi nejvýznamější vlastnosti vláknocementové krytiny ETERNIT Baltic je vysoká odolnost vůči korozi nebo agresivnímu prostředí. Další výhodou je také vysoká paropropustnost, což zajišťuje rychlé odvádění vlhkosti a zabraňuje vzniku kondenzace na spodní straně desek nebo výborné zvukově-izolační vlastnosti, které přispívají k vytvoření ideálních podmínek pro chov zvířat.

Při dodržení záručních podmínek poskytuje výrobce na funkční vlastnosti krytiny záruku 25 let.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.