EQUITONE [textura] pro nápaditý vzhled

EQUITONE [textura] pro nápaditý vzhled

Vláknocementové desky EQUITONE [textura] vynikají strukturovaným povrchem s efektem pomerančové kůry. Nepřehlédnutelná povrchová textura je předurčuje na ztvárnění moderních fasád budov i nápaditých interiérů.

Vláknocementové desky EQUITONE [textura] zaujmou na první pohled svým povrchem se strukturou pomerančové kůry. Díky své vysoké odolnosti proti poškrábání jsou mimořádně vhodné pro realizaci lehkých odvětraných fasád. Z desek je také možné zhotovovat interiérové prvky i nábytek.

Desky EQUITONE [textura] se nabízejí v 15 barevných provedeních (osm standardních barev a sedm doplňkových barev). Maximální využitelný rozměr desek EQUITONE [textura] je 3100×1250 mm při tloušťce 8 a 12 mm. Materiál lze přímo na místě jednoduše formátovat na libovolnou velikost nebo tvar. Do směsi probarvený materiál zaručuje dokonalé provedení jakéhokoli detailu.

Desky EQUITONE [textura balcony] s tloušťkou 10 mm se doporučují na realizaci výplní balkonů. V nabídce jsou v 3 standardních a 12 doplňkových barvách.
Vláknocement je tradiční materiál se širokými možnostmi využití i v současné architektuře. Dlouholetá tradice výroby potvrdila, že životnost vláknocementu přesahuje 50 let i v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.