Dopřejte si novou střechu

Dopřejte si novou střechu

Rekonstrukce střechy představuje vynikající příležitost, jak zvýšit kvalitu bydlení i cenu nemovitosti.

Keramická pálená krytina CREATON přináší široké možnosti pro estetické a spolehlivé rekonstrukce střech. Díky rozmanitému sortimentu pálených tašek různých tvarů, řezů a povrchových úprav neexistuje architektonický návrh, který by nebylo možné realizovat.

Stavebník se, kromě estetiky rekonstruované střechy, může spolehnout i na kvalitu keramické krytiny s více než 130 letou tradicí výroby. Díky tomu poskytujeme záruku 50 let na funkční vlastnosti tašek. Střešní krytina CREATON však může vydržet i celé generace.

Detaily pro dokonalý výsledek

Při rekonstrukci je důležité svěřit návrh skladby střechy zkušenému projektantovi a realizaci prověřeným pokrývačům. Neméně důležité je však i používání doplňkového příslušenství. CREATON nabízí keramické střešní doplňky, které harmonicky doplní střechu a současně zajistí 100% funkčnost zásadních detailů, jako například dokonalé odvětrání střechy.

Tip pro rekonstrukci

V případě rekonstrukce domu, kdy vzniká obytný půdní prostor nebo dochází k celkové úpravě střešního pláště, se obvykle mění z estetických důvodů také krytina. Pokud zachováváte původní krov, doporučujeme využít posuvné tašky, u kterých lze přizpůsobit laťování délce krokví.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.