CREATON na veletrhu Střechy Praha 2016

CREATON na veletrhu Střechy Praha 2016

Mistři pokrývačského řemesla z České republiky a Slovenska se setkali již na 18. ročníku mezinárodního veletrhu STŘECHY PRAHA. Mnozí z nich zavítali na stánek CREATON s velkým zájmem.

STŘECHY PRAHA – nejvýznamnější veletrh v oboru střech v našem regionu, nabídl koncem ledna pestrý program pro odbornou i širokou veřejnost. Specifické zaměření veletrhu každoročně láká profesionály, kteří si zde udělají přehled před nadcházející stavební sezónou.

Řešení pro novostavby a rekonstrukce

Návštěvníci měli možnost seznámit se s vyhledávanou keramickou střešní krytinou od německého výrobce CREATON, tradiční vláknocementovou krytinou ETERNIT, ale také s exkluzivními fasádními panely EQUITONE.

Zástupci společnosti CREATON prezentovali na svém stánku nejen nejžádanější modely střešních krytin. Upozorňovali také, jak správně postupovat při rekonstrukcích střech. „Rekonstrukce střech jsou mimořádně aktuální téma. Považujeme za důležité upozorňovat na specifika, které jsou klíčové z hlediska její funkčnosti,“ říká Jan Konštacký, obchodní ředitel CREATON.

Partner pro pokrývače

CREATON nabízí spolehlivou a moderní střešní krytinu, jejíž funkční vlastnosti jsou ověřeny časem. Dlouhodobou ambicí značky CREATON je být důvěryhodným partnerem pro pokrývače. „Pokrývačská práce je v první řadě o řemeslné zručnosti a neustálém vzdělávání. Za pomoci našich výrobků a odborného poradenství se budeme snažit pomáhat řemeslníkům při jejich práci, bez ohledu na to, zda půjde o novostavby anebo rekonstrukce,“ dodává Jan Konštacký.

Ukázka fasádních panelů

Koncentraci odborníků na veletrhu využili představitelé společnosti i na představení fasádních panelů EQUITONE. Stalo se tak u příležitosti konference s mezinárodní účastí Izolace 2016 s hlavním tématem Obvodové pláště a stavební fyzika.

O veletrhu Střechy Praha

STŘECHY PRAHA je mezinárodní veletrh zahrnující střešní krytiny, materiály, doplňky, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech. V pořadí 18. ročník se konal v tradičním lednovém termínu od 21. do 23. 1. 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany, společně s veletrhem ŘEMESLO PRAHA, největším českým setkáním řemeslníků, a veletrhem úspor energií SOLAR PRAHA.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.