Betonová krytina: rozumná volba

Betonová krytina: rozumná volba

Betonová střešní krytina EURONIT je oblíbená pro svůj vynikající poměr užitkových vlastností, estetiky a ceny. Střecha s 30letou zárukou na krytinu je tak skutečně rozumnou volbou.

Odolná betonová střešní krytina EURONIT vzniká moderní technologií výroby z vybraných přírodních surovin. Díky svým vynikajícím vlastnostem je vhodná i do náročných klimatických podmínek včetně horských regionů.

Důmyslné konstrukční provedení tašek EURONIT zaručuje její dokonalou ochrannou funkci. Napojení pomocí zdvojené horní drážky účinně zabraňuje vzlínání hnaného deště a prachového sněhu. Těsnost krytiny maximalizují zvýšené a pod úhlem stoupající boční drážky. Dvojité zpevňující žebrování zvyšuje stabilitu a pevnost tašky. Závěsné nosy zase umožňují bezpečné zavěšení na střešní latě a díky speciálnímu tvaru chrání latě před vlhkostí.

Tip na odolnou krytinu

Betonová střešní krytina EURONIT Extra s povrchovou úpravou Duratop si kvalitativní i estetické vlastnosti zachovává po dlouhou dobu. Vyznačuje se tradičním tvarem a vysokou odolností vůči UV záření. Střecha si tak po celou dobu své životnosti uchová intenzivní a zářivé barvy, a to bez dodatečných zásahů a údržby. Hodí se pro novostavby i rekonstrukce a lze ji pokládat od 12° při vodotěsném podstřeší.

Povrchová úprava Duratop rovněž maximalizuje přirozený samočisticí vliv deště na střeše. 

Taška EXTRA svým jednoduchým tvarem navazuje na první tašky používané ve stavebnictví. Zaoblené čelní hrany tašky a jemné odrazy světla umocňují výraz ideální harmonie.

Betonová taška Duratop EXTRA je v nabídce ve třech barevných odstínech.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.