Trendy v střešních krytinách

Trendy v střešních krytinách

Keramická střešní krytina CREATON vyniká ušlechtilým vzhledem a funkčností prověřenou celými generacemi. A to jsou vlastnosti, které nikdy nevyjdou z módy.

Keramická krytina německé značky CREATON vyniká vysokou kvalitou vstupních surovin a více než 130 letou historií výroby. Nadčasový stavební materiál je vhodný jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Výrobce navíc poskytuje na všechny modely 50 letou záruku na funkční vlastnosti.

Atraktivní velký formát

Velkoformátová keramická krytina se popularitě těší již delší dobu. Tenhle trend rozhodně potrvá. Stavebník si totiž díky velkému formátu může dopřát kvalitní střechu a zároveň ušetřit.

Mezi nejpreferovanější modely velkoformátové krytiny u nás patří hladká taška CREATON BALANCE a falcovaná taška CREATON RAPIDO.

Tyto velkoformátové tašky s vyváženými proporcemi doporučujeme nejen pro velké, ale i menší střešní plochy. Spojují tradici a techniku do kvalitní dvojité falcované tašky. Díky spotřebě tašek cca 8,1 kusů/m² výrazně šetří náklady na zhotovení střechy.

Hladká taška CREATON FUTURA má tvar, který rozehrává střídání měkkých přechodů mezi světlem a stínem, což má za následek vynikající optický vzhled celé plochy. Díky propracovanému Labyrint systému bočních a hlavových drážek je vhodná i pro nízké sklony střech již od 10° (s vodotěsným podstřeším).

Taška pro minimalisty

Moderní plochá taška CREATON DOMINO patří mezi tašky s malým formátem. Plochý tvar a hladký povrch tašky však zaujme na první pohled. Její čisté linie vytvářejí minimalistický vzhled střechy, který ocení progresivní majitelé rodinných domů.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.