EQUITONE [Natura] s obnaženou strukturou vláken materiálu

EQUITONE [Natura] s obnaženou strukturou vláken materiálu

Vláknocementové desky EQUITONE [natura] zaujmou viditelnou strukturou vláken a svým hladkým, matným povrchem, který lze vnímat dotykem. Uplatní se při realizaci moderních fasád, ale i při rekonstrukcích starších budov.

Originální vláknocementové desky EQUITONE [natura] kombinují viditelnou vláknitou texturu s hedvábně hladkým povrchem. Fasádní panely EQUITONE [natura] se nabízejí v 16 základních barevných provedeních; od krémově bílé po tmavý antracit. Možnosti kreativního ztvárnění fasád rozšiřuje deset doplňkových barev.

Odvětrané fasády s obkladem EQUITONE [natura] jsou subtilní a lehké, ale přitom extrémně odolné. Do frekventovaných míst jsou vhodné EQUITONE [natura] PRO s antigraffiti povrchovou úpravou, která je odolná proti mechanickému poškození, má hladký a snadno udržovatelný povrch.

Maximální využitelný rozměr desek EQUITONE [natura] je 3100×1250 mm při tloušťce 8 a 12 mm. Materiál lze přímo na místě řezáním jednoduše upravit na libovolnou velikost nebo tvar. Do směsi probarvený materiál zaručuje dokonalé provedení jakéhokoliv detailu.

Architekti a designéři ho proto rádi využívají i při návrzích interiéru či v nábytkovém designu.
Kombinace estetiky s nenáročnou údržbou a odolností proti mechanickému poškození je silnou stránkou vláknocementových desek EQUITONE. Jeho životnost přesahuje 50 let dokonce i v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Více informacií na www.equitone.cz

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.