2. ročník soutěže EQUITONE – Hlasování začíná

2. ročník soutěže EQUITONE – Hlasování začíná

Od začátku srpna máte možnost hlasovat na naší facebookové stránce za nejlepší návrh fasády v podání studentů Stavební fakulty STU.
Podpořte svého favorita v online hlasovaní.

Studenti 5. ročníku odboru architektonické konstrukce a projektování na Stavební fakultě Slovenské stavební fakulty v Bratislavě měli možnost se zapojit do 2. ročníku soutěže EQUITONE – originální odvětrané fasády.

Jejich úlohou bylo vypracovat projektovou dokumentaci pro stavební projekt a následně pro realizační projekt existujícího nebo fiktivního objektu.

Podmínkou bylo použití obkladového materiálu EQUITONE na fasádu a alespoň jednoho okruhu detailů značky EQUITONE. Na konci akademického roku se do soutěže přihlásilo 27 studentů celkově, z kterých prezentujeme na naší facebookové stránce 17 návrhů.

Kromě odborné poroty bude mít možnost vyjádřit se k pracím i široká veřejnost.

Soutěž o nejsympatičtější soutěžní návrh

Za svého favorita může na naší facebookové stránce hlasovat kdokoli. O vítězi rozhodne nejvyšší počet „lajků“ v galerii. Online hlasování bude spuštěno 3. 8. 2015 o 12.00 hod. a potrvá do konce srpna. Vítěz online hlasování s nejvyšším počtem „lajků“ si odnese výhru v podobě iPadu.

Jeden z hlasujících bude odměněn hodnotnou knižní výhrou. Se jmény všech vítězů a výherců se seznámíme během slavnostního vyhlášení výsledků, které se uskuteční začátkem září 2015 na Stavební fakultě Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí!

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.