Vláknocementová krytina ETERNIT

Vláknocementová krytina ETERNIT

Dokonalá střecha by měla vydržet věčně. A právě od slova věčnost, latinsky „Eterna“, je odvozen název střešní krytiny ETERNIT. Jen málokterý stavební materiál se může pochlubit dlouhou a prověřenou životností a nadčasovým vzhledem.

Díky své vysoké estetické a funkční hodnotě je vláknocementová krytina ETERNIT oblíbená při rekonstrukcích i novostavbách. Za úvahu stojí především díky své nízké hmotnosti a dobrým zvukově izolačním vlastnostem. Kromě toho oslovuje výrazným vzhledem a ekologičností.

Další výhodou je možnost využití vláknocementových šablon nejen pro zastřešení budovy, ale i jako originální fasádní obklad.

Různé způsoby krytí

Osobitý charakter každé střechy vyzdvihují různé způsoby krytí maloplošné krytiny Eternit Dacora. Uplatní se tak při novostavbách, jako i při rekonstrukcích historických staveb. Je uznávaným a ceněným řešením při obnově střech našich historických památek. Široká nabídka doplňkových formátů navíc umožňuje komplexní provedení střech jakýchkoli tvarů a rozměrů.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.