Úspěšný rok 2015

Úspěšný rok 2015

Vážení obchodní přátelé,

máme za sebou náročný, ale úspěšný rok 2015. Vznik nové organizační složky s názvem CREATON South East Europe (CREATON SEE) považujeme za významný milník ve vývoji naší společnosti.

Sdružení třinácti zemí střední a jihovýchodní Evropy vnímáme jako příležitost pro další rozvoj v oblasti logistiky, marketingu, financí a služeb našim zákazníkům.

Síla trhu s 80 milionovou populací vytváří možnosti pro další posílení prodeje. Zároveň nás staví do výhodnější vyjednávací pozice v rámci skupiny Etex. Jsem přesvědčen, že tyto organizační změny přinesou výhody pro naše obchodní partnery v České republice.

Z hlediska rozvoje našich obchodních aktivit v České republice byly významné i další dvě události. První bylo kompletní přecenění sortimentu výrobků a zřízení bankovního účtu společnosti v českých korunách. Výrazně se tak zjednodušil způsob platby a komunikace se zákazníky.

Druhým důležitým odrazovým můstkem bylo zřízení kanceláře v Brně na Vídeňské třídě. Při výběru sídla společnosti, jsme se snažili zajistit výbornou dostupnost ze všech směrů pro možnost organizace školení zákazníků v prostorách CREATON Campusu.

V uplynulém roce se nám otevřely nové možnosti pro větší podporu marketingu a neustálé zvyšování znalosti našich produktů na českém trhu. První vlaštovkou byla kampaň v rádiu Impuls, která pomohla dostat značku CREATON do širšího povědomí zákazníků.

Rok 2015 hodnotím velmi pozitivně. Společnými silami se nám podařilo dosáhnout vynikajících výsledků, například neustále se posilující postavení a rostoucí prodej keramické střešní krytiny CREATON. Velké díky patří všem kolegům za jejich neúnavnou práci a také našim zákazníkům za podporu a loajalitu.

V příštím roce nás čeká mnoho výzev, ale také mnoho společných setkání, na které se již nyní těším. Rád bych nám všem do nového roku 2016 popřál hodně zdraví, štěstí, pracovních a soukromých úspěchů.

Ing. Jan Konštacký,
obchodní ředitel

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.