Taška s dostatečným posuvem a nízkou spotřebou

Taška s dostatečným posuvem a nízkou spotřebou

Model pálené keramické tašky CREATON Optima představuje ideální střešní krytinu pro novostavby i rekonstrukce. Vyniká možností posuvu až 51 mm v hlavové části a spotřebou od 11,9 ks/m2.

Posuvná reformní taška CREATON Optima v sobě spojuje německou tradici a kvalitu se současnými požadavky na moderní vzhled střešní krytiny. Představuje elegantní a optimální řešení pokrytí šikmých střech všech tvarů a typů.

Radost stavět střechu

Keramická taška Optima umožňuje dostatečný posuv v hlavové drážce, a to až 51 mm. Díky velké vůli při posuvu lze snadněji přizpůsobit laťování délce krokve, což se využije nejen při rekonstrukcích, ale i u novostaveb. Lze ji použít na jednoduché i členité střechy. Pokládka je možná již od sklonu střechy 15° (s doplňkovým opatřením).

Díky optimálnímu formátu vyniká taška Optima spotřebou od 11,9 ks/m2, což se příznivě projeví na celkových nákladech na provedení střechy. Díky bezpečnému odvodu vody z plochy tašky a hlubokých bočních drážek zajišťuje krytina dostatečnou ochranu střechy před nepřízní počasí ve všech ročních obdobích.

Krásná a odolná

Krytina je stoprocentně odolná vůči UV záření a povrchová úprava engoba či glazura se vyznačuje stálobarevností po celou dobu životnosti krytiny. CREATON díky vnitřním předpisům pro výrobu krytiny vysoce překračuje standardní požadavky evropské normy EN 1304, kladené na keramickou krytinu.

Díky tomu poskytujeme na funkční vlastnosti záruku až 50 let.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.