Časem i penězi šetří přesná taška

Časem i penězi šetří přesná taška

Tvrdá střešní krytina je odedávna symbolem bezpečného a pohodlného domova pro několik generací. Betonové i keramické tašky dokážou díky své pevnosti snést dostatečnou zátěž, a to i v případě bohaté sněhové nadílky, a chrání domov před nepřízní počasí.

Nabízíme nejoblíbenější druhy tvrdé krytiny na našem trhu: keramické tašky značky CREATON a betonové tašky značky EURONIT. Nejen ve vysoké kvalitě provedení, ale také v pestré paletě barev, tvarů a modelů. Šetřete na správném místě. Kvalita tašky má zásadní vliv na ekonomiku střechy. Nejen z hlediska dlouhé životnosti, ale také z hlediska časových úspor při její realizaci.

Tašky značek CREATON a EURONIT se vyrábějí prémiovou německou technologií, která zaručuje nejen jejich funkčnost, ale i rozměrovou přesnost. Rozměrová přesnost tašek zjednodušuje montáž střešní krytiny díky tomu, že tašky po uložení do sebe dokonale zapadnou. Netřeba vyvíjet zvýšenou námahu při kladení, práce trvá kratší dobu a střecha je zároveň chráněna před vniknutím vlhkosti.

CREATON – tradice kvality

Pálená střešní krytina značky CREATON zaujme na první pohled, a to nejen šířkou možnosti výběru modelů, velikostí a barev. Spojení krásy s dlouhou životností, německou kvalitou a bezproblémovým kladením zapříčinilo, že se stala jednou z nejvyhledávanějších tvrdých střešních krytin v Evropě.

Některé modely tašky CREATON se vyrábějí unikátní technologií Kerale, během které jsou čisté a kvalitní suroviny rozemleté ​​na jemný prach. Ten se následně zpracuje na směs, ze které se při teplotě více než 1 100 ° C vypálí tašky. Tato technologie umožňuje rovnoměrné probarvení tašek v celé tloušťce páleného střepu.

EURONIT – odolná střecha

Poznávacím znamením betonové střešní krytiny EURONIT je unikátní technické řešení nadpojenia tašek díky dvěma drážkám. Tak je střecha chráněna proti podfukovaniu náporového deště. Toto promyšlené řešení v kombinaci s patentovanou německou technologií výroby zaručuje nejen bezproblémové pokládání, ale zejména odolnost této krytiny iv extrémních podmínkách.

Speciální povrchová úprava DURATOP zajistí dlouhá léta intenzivní barvy a snižuje nároky na údržbu střechy na minimum.

Nenechte si ujít nové články.

Janka pracuje ve firmě CREATON od 2012 a je zodpovědná za marketingové aktivity pro Českou i Slovenskou republiku v oblasti střech a fasád a občas přispívá novými články do blogu.